Autorka

Specjalista ds. żywienia, miłośniczka zdrowego trybu życia, a przede wszystkim pysznego jedzenia, gofrów, kawy i szalonych podróży w kuchni

Zaczęło się od szarlotki

Miłość do gotowania i tworzenia w kuchni odkryłam z moją najlepszą przyjaciółką w dzieciństwie w jesienne deszczowe popołudnie. Wyciągnęłyśmy stary pięknie zapisany przepiśnik jej mamy i stworzyłyśmy coś co z szarlotką łączyło tylko obecność jabłek 😉 Jednak od tego dnia zaczęłam regularnie kombinować w kuchni i robię to do dziś pokazując dodatkowo, że można to robić pysznie i zdrowo 🙂

gotowanie

Pasja do gotowania przerodziła się w bloga kulinarnego, który pozwala mi na dzielenie się moimi pomysłami i kontakt z moimi ukochanymi odbiorcami.

Na blogu można już znaleźć ponad 1000 sprawdzonych łatwych i szybkich przepisów, z których sama korzystam na co dzień i które wykorzystuję przy układaniu diet.

wieloletnie doświadczenie

Gotuję już 15 lat, bloga prowadzę od 9, a diety układam od 2. Znam się na dobrym jedzeniu, zdrowych przepisach i racjonalnym podejściu.

Indywidualne podejście

Każda dieta jest spersonalizowana i ułożona według potrzeb, preferencji i stylu życia danej osoby.

Sezonowość

W moich dietach bardzo istotna jest dla mnie sezonowość jeśli chodzi o wybór warzyw i owoców w diecie.

01

Zdrowe i szybkie przepisy

Z baletkową dietą poznasz wiele szybkich i zdrowych przepisów, z których będziesz korzystać przez lata.

02

Zbilansowana dieta

Kurs specjalisty ds. żywienia i zdobycie dyplomu pozwoliło mi na ugruntowania swojej wiedzy dietetycznej, co sprawia, że potrafię zbilansować każdą dietę, żeby Twój organizm dostał wszystko, czego potrzebuje.

03

Specjalne diety na życzenie

Uwielbiam kuchnię roślinną, ale ułożę każdą w zależności od Twoich preferencji. Keto, fleksitariańska, wegańska, pescowegetariańska, bez nabiału.

04

Inwestycja w zdrowie

Baletkowa dieta to nie tylko pyszne jedzenie, ale też inwestycja we własne zdrowie, samopoczucie, wygląd i okazja do oszczędzenia czasu na szukanie pomysłów i gotowanie.